Рівненські лікарі готові прийняти поранених з Євромайдану

Рівненські лікарі готові прийняти поранених з Євромайдану. Про це повідомили в прес-службі Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Зокрема в повідомленні йдеться, що активістам рівненського УДАРу вдалося домовитися з лікарями рівненської міської лікарні про допомогу потерпілим в сутичках на Євромайдані.

Як розповідають УДАРівці наразі усіх постраждалих з майдану відправляють на лікування до Льовова, що спричиняє чимало незручностей. Тож активісти звернулися до лікарів Рівногго та отримали від них згоду приймати потерпілих у відділенях Рівненської міської лікарні.

Ми домовилися, що при потребі представники київського Євромайдану можуть отримати допомогу в стінах Рівненської міської лікарні. Прицьому лікарі гарантують, що потерпілі не будуть видаватися правоохоронним органам для проведення слідчих дій, - зазначають в УДАРі.

В партії сподівються, що потреби госпіталізувати людей з Євромайдану не виникатиме. Але при потребі звязатися з лікарями рівненської міської лікарні можна телефонами: 098 866 02 88, 050 178 96 19.

Ключові слова: