On line трансляція сесія Рівненської народної райради

Розпочалася позачергова сесії Рівненської районної ради. Тут ви можете переглянути он лайн трансляцію сесії.  На сесії присутні 44 депутати з 50. Депутати затвердили порядок денний. Нагадаємо, що депутати хочуть розглянути такі питання: про створення народної ради в Рівненському районі, дати оцінку політичній ситуації в краіні та провести переобрання керівних органів ради та створення виконавчого комітету ради. Також у раді хочуть сворити міжфракційне обєдання "Народна рада".

Станом на 12:55 до Народної ради Рівненського району увійшли всі присутні 43 депутати і від опозиційних так і від партії регіонів та і від її сателітів. Зараз депутатів закликали вийти з фракції партії Регіонів та вийти з партії.  Таке рішення оголосили тисячам людей, які прийшли на сесію.

Live streaming video by Ustream

У Рівненській районній ради та адмінстрації тривають звільнення. Як повідомили громадські активісти заяву на звільнення написав перший заступник голови райради "регіонал" Олександр Савчук.  Тим часом голова Рівнерайради Микола Свінтозельский  поки що звільнятися не буде, адже він формально обраний від партії "Батьківщина". 

Заступник голови РДА Анатолій Столярчук теж написав заяву про складання повноважень, його кабінет опечатується. Так само опечатаний кабінет голови адміністрації Анатолія Каміського, який "оперативно" захворів. 

Ключові слова: