У центральному парку Рівного знайшли тіло чоловіка

Тіло 64-річного рівнянина Миколи знайшли поблизу приміщення непрацюючого кафе у рівненському парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка. Як повідомила Надія Юрчук з Рівненського міського відділу міліції, при поверхневому огляді тіла ознак насильницької смерті не виявлено, обставини смерті встановить експертиза.

- Наразі порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (навмисне вбивство) Кримінального кодексу України.  Попередньо встановлено, що чоловік працював охоронцем у цьому кафе, хоча заклад вже тривалий час не працює. Ця інформація перевіряється. Всі обставини з’ясовує слідство, - зазначила Надія Юрчук.

Окрім цього випадку, за словами Надії Юрчук, впродовж останньої доби у Рівному було зафіксовано ще смерть чоловіка без визначеного місця проживання. 

- Його тіло виявили в одному із під’їздів житлового будинку, що на вулиці Дубенській. За цим фактом теж відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ.  При огляді тіла зовні ознак насильницької смерті не виявлено. Наразі проводяться слідчі дії, - додала Надія Юрчук.