У Березному громада вирішила вигнати з райради депутата-регіонала

27 січня в Березному у приміщенні райдержадміністрації відбулися збори виборців міста. На порядку денному стояло питання про ініціювання процедури позбавлення мандата депутата Березнівської районної ради обраного по одномандатному виборчому окрузі №1 з центром в місті Березне, представника Партії Регіонів Миколи Людвічука.

У залі зібралося більше сотні виборців міста Березне які одноголосно підтримали пропозицію голови виконкому Березнівської районної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Андрія Андрощука щодо того, аби позбавити депутатського мандата Миколу Людвічука. Під час зборів було створено ініціативну групу, яку очолив Андрій Андрощук. Саме ця ініціативна група  займеться збором підписів на підтримку пропозиції про відкликання депутата Людвічука.

- Микола Людвічук вже практично три роки ігнорує як засідання комісії райради членом якої він є, так і засідання самої районної ради. За ці три роки він жодного разу не був в Березному, не провів обіцяних зустрічей з виборцями на благо яких він обіцяв працювати. На превеликий жаль, березнівчани завдяки такому депутату залишаються сам на сам зі своїми негараздами. Нашому місту не потрібні такі депутати-нероби, саме тому ми і виступили з ініціативою позбавити його депутатського мандата – наголосив Андрій Андрощук.

Тепер, відповідно до процедури в місцеву ТВК буде надано протокол зборів виборців яким затверджено рішення внести пропозицію відкликати депутата. Територіальна  виборча  комісія має  прийняти рішення про видачу підписних листів для збору підписів і видати підписні листи керівнику ініціативної групи по збору підписів. 

Ініціативна група збирає підписи на підтримку пропозиції про відкликання місцевого депутата та подає їх до ТВК. Ініціативній групі потрібно зібрати не менше 5% підписів виборців округу. Для Березного це складає  приблизно 100 виборців. Після чого ТВК призначає голосування щодо відкликання депутата. Депутат вважається відкликаним, якщо проти нього проголосувало більше половини виборців, які взяли участь у голосуванні. Про це повідомив голова виконкому Березнівської районної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Андріій Андрощук.

 

 

Ключові слова: