Як збирається екстренна сесія Рівненської облради. ФОТО

Позачергова сесія Рівненської облради, яку зібрали на 14:00 годину досі не може законно розпочати свою роботу. На сесії присутні лише 40 депутатів, а для кворуму треба 41.

Люди заблокували перший та другий поверхи приміщення облради. Вимагають зібрати необхідну для роботи кількість депутатів.

Серед присутніх на сесії є депутати-регіонали Анатолій Юхименко та Данило Корилкевич. Хтось із депутатів запропонував привезти з лікарні першого заступника голови облради Михайла Кривка. Він має право підписати розпорядження про скликання сесії. У чоловіка підвищений тиск.

Замість сесії облради, присутні депутати почали проведення зборів міжфракційного об`єднання Народної ради, за створення якого проголосували 37 обранців. 

Вже більше двох годин депутати Рівненської обласної ради не можуть розпочати позачергове засідання сесії. За цей час у сесійній залі вдалося зібрати 45 обласних обранців. Проте для того, щоб сесія розпочала свою роботу потрібне розпорядження про її скликання. Цей документ може підписати голова облради Юрій Кічатий, або його перший заступник Михайло Кривко.

Ключові слова: