На Рівненщині обирають "Учителя року-2014"

В області завершився другий тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014". Із 40 учасників із різних районів краю до фіналу дійшла лише половина. Упродовж двох днів педагоги виборювали звання переможця та лауреата в п’яти номінаціях «Директор школи», «Світова література», «Географія», «Початкові класи», «Трудове навчання».

Основне завдання заключного етапу  - найбільш яскраво продемонструвати  професійну майстерність учителя. Конкурсантам  журі запропонувало  провести урок з учнями  Сарненської ЗОШ №2.  Таким чином педагоги повинні були швидко адаптуватися до "нового" класу та знайти з учнями спільну мову, а також проявити гнучкість при виборі форм та методів співпраці під час уроку. Педагоги демонстрували не лише високі теоретичні знання предметів, а й використовували  новітні педагогічні технології, завдяки яким діти могли виконувати й творчі завдання.

У підсумку усіх конкурсних завдань журі обрало п’ятірку лідерів – з кожної номінації по переможцю. У номінації «Директор школи»  перемогу здобув Володимир Кушнір з  Дубровицького НВК «Ліцей-школа». Кращим географом області стала  Наталія Осніцька з  Рівненського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – спеціалізована спортивна школа № 26».

У номінації «Початкові класи» –  Людмила Дроздач  з  Дубенської  загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів №1. У номінації «Світова література» – Наталія  Скорук  з  Майківського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ст.»  що у Гощанському  районі.  І кращим учителем із трудового навчання  став Олег Кроль з  Рівненської ЗОШ І – ІІІ ст. №23. Про це повідомляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: