Міліція з'ясовує причини смерті чоловіка на майдані Незалежності у Києві

Тіло померлого було знайдене на внутрішній стороні каркасу ялинки, що розташована на Майдані Незалежності. За попередніми даними, на тілі чоловіка не виявлено жодних видимих слідів тілесних ушкоджень. Тіло померлого направлене на судово-медичну експертизу, яка встановить справжню причину смерті громадянина. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України в місті Києві.

27 січня близько 11.00 на спецлінію «102» надійшло повідомлення, що в Будинку профспілок повісилася людина. Згодом з’ясувалося, що тіло чоловіка було виявлене на внутрішній стороні каркасу ялинки, що розташована на Майдані Незалежності.

На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи Головного та Шевченківського управлінь столичної міліції. На місці було встановлено особу небіжчика. Ним виявився 55-річний житель Волинської області.

Наразі правоохоронцями проводиться ряд першочергових слідчих дій, встановлюються обставини та свідки події. За попередніми даними, на тілі чоловіка не виявлено жодних видимих слідів тілесних ушкоджень. Тіло померлого направлене на судово-медичну експертизу, яка встановить справжню причину смерті громадянина.

Співробітники міліції проводять з цього приводу подальшу перевірку, спрямовану на встановлення причин та обставин вказаної пригоди.

Ключові слова: