Журналісти кажуть, що їхнє посвідчення діє на силовиків, як червона ганчірка на бика

"Беркут" та молодики спортивної зовнішності цілеспрямовано ціляться та б'ють представників мас-медіа і знищують камери та фотоапарати, - повідомляє ТСН.

Наприклад, під час подій у Черкасах постраждали іноземці. Білоруси що працюють на польське телебачення. Вони кричали, що працюють журналістами, але "Беркут" бив їх, а потім знищив камеру. Ледь притомного Сергія Марчука доправили до лікарні. Юрий Висоцький звернувся до райвідділку, щоб забрати техніку, а натомість його затримали. Польські колеги здійняли галас і зрештою телевізійників вдалося визволити.

Посвідчення журналіста на силовиків тепер діє, як червона ганчірка на бика, каже регіональний кореспондент "Інтера" в Черкасах. До бійців "Беркуту" він повернувся з піднятими руками і посвідченням. За це зазнав безлічі прицільних ударів по голові та руках. Із шапки фотокора Укрінформу в Запоріжжі Дмитра Смольєнка можна вичавлювати кров. Каже, що його збили із ніг і почали жорстоко бити два працівники правоохоронних органів. Потім підбіг чоловік у спортивному костюмі із кийком. Мовляв, коли чоловіки почули, що він працює журналістом, то запалу додалося. Кількість потерпілих і поранених журналістів у різних містах іде на десятки. Колеги вважають, що таким чином силовики намагаються їх залякати.

 

Ключові слова: