Позафракційні депутати Рівненської облради: владу у відставку

Свій протест щодо політичної ситуації в Україні висловили і обласні обранці від депутатської групи «Рівненщина». Зокрема, відповідну заяву, яка була прийнята вчора новоутвореним депутатським об'єднанням "Народна Рада" Рівненської обласної ради, опублікував на своїй сторінці у «Фейсбуці»  Олексій Кособуцький .

У ній зазначається наступне:

«Депутатська група «Рівненщина» висловлює свій протест і засуджує антиконституційні дії центральних органів державної влади в Україні. 
Починаючи з 30 листопада 2013 р. режим державного управління носить відкрито репресивний характер, спрямований проти свобод, безпеки та життя громадян.

Розбійницькі за своїм характером дії спецпідрозділу «Беркут», завдання людям тяжких тілесних ушкоджень, фізичне каліцтв, знущання і застосування зброї для цільового ураження життєво важливих органів та вбивство людей, є тяжким злочином на який за міжнародними нормами не розповсюджується термін давності. Стало зрозумілим, що окремі загони спецпідрозділу «Беркут» не є правоохоронним органом, а злочинним угрупування з владними повноваженнями.

Органи досудового слідства нехтують всіма процесуальними нормами здійснюють кримінальне переслідування українських громадян в «кращих» традиціях НКВС.

Генеральний прокурор України та вся система прокуратури всупереч Конституції та ст. 6 ЗУ «Про прокуратуру» не захищає права і свободи громадян незалежно від національної приналежності і політичних переконань а системно підтримує обвинувачення а підставі сфабрикованих доказів так як це робилось в 37- році за часів Генерального прокурора СРСР Вишинського. Судова системам при розгляді справ протестувальників працює за методами славнозвісних «трійок». 

Відповідно до ст. 116 Конституції України відповідальним за вжиття заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян України є Кабінет Міністрів України.

Разом з тим, уряд не тільки не забезпечив конституційні права і свободи громадян України, а незаконними діями окремих посадових осіб та частиною особового складу Міністерства внутрішніх справ України грубо порушив основний закон громадян України. 
Президент України перестав бути Гарантом конституційних прав і свобод України.

Верховна Рада України прийняттям пакету антиконституційних законів 16 січня 2014року узаконила диктатуру в Україні. 
Через грубі порушення Конституції України та прав і свобод громадян України

Висловлюємо:

Недовіру центральним органам державної влади в Україні та вимагаємо їх повної відставки.»

Ключові слова: