Губернатор Рівненщини Василь Берташ працює за межами адміністрації

Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ сьогодні працює за межами будівлі ОДА. Як повідомила прес-секретар губернатора Юлія Гуменюк, це пов’язано з тим, що він думає, що активісти не пропустять його на робоче місце і не дадуть можливості працювати.

- Вчора Василь Берташ разом із Юрієм Кічатим перебували у відрядженні в Києві, вони працювали у міністерстві фінансів. Зокрема, Василь Берташ повідомив відомству про те, що в обласному бюджеті не вистачає 39 мільйонів гривень, які впродовж року мають надійти. Сьогодні голова Рівненської ОДА працює в іншому приміщенні, тому що завідомо знає, що у робочий кабінет, що в будівлі ОДА його не пропустять, - зазначила Юлія Гуменюк.

Натомість перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко каже, що без проблем потрапив на своє робоче місце, що в будівлі облдержадміністрації. 

- Мене пускають на робоче місце, тому що ми домовилися, що потрібно вирішувати господарські питання в області, - повідомив Анатолій Юхименко.

Натомість ще один заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов сказав, що він вже впродовж двох днів не ходить на роботу.