Депутат Рівненської облради хоче повернути квартири виділені прокурорам

Депутат Рівненської облради Сергій Штурхецький вважає, що необхідно повернути у комунальну власність територіальних громад області квартири, автомобілі, матеріальні ресурси, надані працівникам прокуратури.

"Відповідь - проста! На наступній сесії Рівненської обласної ради ініціюватиму питання про повернення у комунальну власність територіальних громад області квартир, автомобілів, матеріальних ресурсів, наданих працівникам прокуратури як такі, що були відправлені задля забезпечення ПРАВООХОРОННИХ органів, а помилково потрапили до прокурорів. Рекомендуватимемо районним, міським, сільським і селищним радам також прийняті відповідні рішення. До речі, передбачаючи оскарження даного можливого рішення ради...Шановні судді - як ви гадаєте - щодо чиїх квартир буде наступне обговорення в сесійній залі?", - написав у мережі "Фейсбук" депутат РІвненської облради.

Так Сергій Штурхецький відреагував на повідомлення про те, що прокурори низки районів Рівненщини заявили до суду 11 позовів про визнання протиправними та скасування рішень, які прийняті за останні кілька днів на сесіях деяких місцевих рад. Мова йде, зокрема про Рівненську та Острозьку міські ради, Володимирецьку, Рівненську, Костопільську, Радивилівську, Здолбунівську, Острозьку районні ради. Прокуратура вважає, що радами прийнято низку незаконних рішень, які суперечать Конституції та Законам України. 

Нагадаємо, що упродовж кількох останні днів низка місцевих рад Рівненщини прийняли рішення про створення Народних рад та виконкомів, які мають перейняти на себе обов'язки місцевих держадімінстрацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Обов'язки Рівненської РДА передали виконкому райради

Рівненська райрада проголосувала за створення Народної ради

У Гощанському районі створили Народну раду