На Рівненщині розгромили завод нардепа-опозиціонера

Вночі 28 січня невідомі особи увірвалися на територію Костопільського маргаринового заводу та розгромили декілька приміщень. Про це повідомив засновник заводу та народний депутат України від Рівненщини Микола Кучерук.

На думку нардепа, розгром заводу – це спроба вчинення тиску на нього та залякування людей, які працюють на підприємстві.

- Влада по всій Україні використовує всі методи, щоб чинити тиск на простих мирних громадян, щоб ніхто нікуди «не рипався». Вночі у Костополі була акція залякування костопільчан. Зокрема, невідомі напали на маргариновий завод. Вони розгромили бухгалтерію, розтрощивши касу, сейф, документацію. Це було зроблено для того, щоб паралізувати його роботу і не дати можливості людям нормально жити. Так як це підприємство має відношення до мене – це прямий тиск на мене, на простих працівників та мешканців міста. Також, як мені повідомили, невідомі влаштували погром в одному із магазинів міста Костопіль та на фанерному заводі. Я вважаю, що це сплановані акції по залякуванню мирних громадян, які не хочуть миритися із диктатурою влади, - зазначив Микола Кучерук.

У зв’язку з такими подіями Рівненська обласна партійна організація «Батьківщина» оприлюднила заяву, в якій висловила власну позицію щодо цих подій:

«Заява Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

В ніч з 28 на 29 січня невідомі пограбували Костопільський маргариновий завод, знищили його бухгалтерію, викрали документацію. Цим самим повністю паралізували роботу цього підприємства, хочуть залишили без засобів існування сотні мешканців міста, а бюджет міста без нових надходжень.

Ми схильні вважати, що це продумана акція Партії регіонів. За допомогою місцевих «тітушок» вони вирішили помститися волелюбним мешканцям Костополя за їх чітку позицію і бажання змінити владу в області, місті та районі, а також за звільнення на засіданні сесії заступника голови Костопільської райради, очільника районної організації Партії регіонів Василя Тильмана.

Ми переконані, що все це робиться аби залякати людей, які відкрито висловилися чи власноруч підтримали прагнення українського народу до зміни диктатури режиму на справді народну владу.

 Цими злочинними діями не знищити бажання людей жити у вільній країні за чесними та справедливими законами.

Ці події лише зміцнюють нас у думці, що Україні потрібна повна заміна владної вертикалі.»