Майдан пропонує «дотиснути» голову Рівненської облради

Активісти рівненського Майдану пропонують придумувати креативні акції впливу громади на голову Рівненської обласної ради Юрія Кічатого з метою, щоб він добровільно пішов у відставку. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав член координаційної ради Майдану Олексій Хахльов.

«Давайте креативно придумаємо всі можливі варіанти акцій впливу громади на депутата. Конкретно зараз - на Юрія Кічатого. Мета - добровільна відставка! Пс. Крім фізичного!», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, голова Рівненської облради Юрій Кічатий не прийшов на позачергову сесію, яка відбувалася 27 січня під наглядом хлопців із «Правого сектору». Також напередодні сесії група рівнян разом із хлопцями у масках ходила запрошувати на засідання сесії депутатів-регіоналів. Проте, на момент візиту до Юрія Кічатого, його не було в дома, кажуть, у цей час він перебував у Києві. Тим часом, всі, до кого завітали рівняни на сесію прийшли. Можливо, це привід для того, щоб «Правий сектор» разом із групою небайдужих рівнян ще раз прийшов у гості до голови облради та закликав його почути громаду і виконати її вимоги.

Ключові слова: