В Острозі створили Народну раду

Вчора, 28 січня, у Острозі відбулось позачергове засідання Острозької районної ради на якому була присутня велелюдна громада міста та району. Люди вимагали у народних обранців створити Народну раду та офіційно підтримати усі вимоги Євромайдану. Громадські активісти за день до сесії персонально запросили голову райдержадміністрації Василя Думу, проте він не прийшов. Лише після того, як активісти його знайшли та переконали з’явитись на сесії, Василь Дума виступив перед громадою.

Після тривалих переговорів Василь Дума написав заяву про те, що він "призупиняє" своє членство у Партії регіонів. Проте мешканців міста це обурило, призупинення членства – це не вихід з партії. Однак голова адміністрації запевнив, що ці слова означають повний вихід з партії.

Наступним питанням, яке мали вирішити депутати – це висловлення недовіри регіоналу голові Острозької районної ради Рустаму Хутизу. Із 32 присутніх депутатів, лише 19 проголосували «за», цих голосів виявилось недостатньо. Громада наполягала на тому, щоб Рустам Хутиз вийшов з лав партії, яка воює з власним народом, яка довела державу до повного краху та зубожіння. Натомість голова райради категорично заявив, що не збирається виходити з Партії регіонів ні за яких обставин.

Громада була обурена діями народних обранців та з гаслами «Ганьба!» покинули залу засідань, - про це повідомив громадський активіст Максим Жуковський.

Ключові слова: