Рівненська "Батьківщина": "Пограбування у Костополі- помста Партії регіонів"

Як повідомляв сайт «ВСЕ», у Костополі пограбували завод, який належить народному депутату миколі Кучеруку. У зв’язку з цим Рівненська обласна партійна організація «Батьківщина» оприлюднила заяву, в якій висловила власну позицію щодо цих подій:

«Заява Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

В ніч з 28 на 29 січня невідомі пограбували Костопільський маргариновий завод, знищили його бухгалтерію, викрали документацію. Цим самим повністю паралізували роботу цього підприємства, хочуть залишили без засобів існування сотні мешканців міста, а бюджет міста без нових надходжень.

Ми схильні вважати, що це продумана акція Партії регіонів. За допомогою місцевих «тітушок» вони вирішили помститися волелюбним мешканцям Костополя за їх чітку позицію і бажання змінити владу в області, місті та районі, а також за звільнення на засіданні сесії заступника голови Костопільської райради, очільника районної організації Партії регіонів Василя Тильмана.

Ми переконані, що все це робиться аби залякати людей, які відкрито висловилися чи власноруч підтримали прагнення українського народу до зміни диктатури режиму на справді народну владу.

 Цими злочинними діями не знищити бажання людей жити у вільній країні за чесними та справедливими законами.

Ці події лише зміцнюють нас у думці, що Україні потрібна повна заміна владної вертикалі.»