У Рівному невідомі в масках грабують людей

Три таких випадки сталися в обласному центрі. Так на вулиці Відінській невідомий чоловік зупинив 44-річну місцеву мешканку. У нападника на голові була маска, зроблена із жіночих колготок. Жінка з переляку стала кричати і отримала за це удар по голові. Грабіжник втік з пустими руками бо у жертви не було що брати. Свідків цієї події знайти не вдалося.

У під’їзді будинку на вулиці Данила Галицького незнайомець напав і на 23-річну рівнянку. Вдарив по голові, відібрав сумку де був гаманець та мобільний телефон. Схожий випадок стався і на вулиці Міцкевича. Вночі у під’їзді багатоповерхівки двоє злочинців у масках відібрали банківську картку у 23-річного Олександра. Між собою ці випадки правоохоронці поки не пов’язують.

Паніки серед рівнян немає. Більшість про дані напади і не чули. Журналістам люди розповіли, що не бояться. Засоби захисту у кожного різні.

Працівники міліції шукають свідків даних подій. Всіх, хто може допомогти у пошуках злочинців, просять телефонувати за номером телефону 102. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради.