На Рівненщині створили «Народну раду Дубенщини»

28 січня в відбулось засідання депутатів Президії Дубенської районної ради. Головною метою зібрання Президії стало обговорення створення Народної ради та її виконавчого апарату в Дубенському районі. Про це повідомляється на офіційному сайті Дубенської районної ради.

Як зазначається у повідомленні, членами Президії було зазначено - у Дубенській районній раді вже існує подібне об’єднання депутатів опозиційних сил «За Дубенщину». Враховуючи це, члени Президії вирішили на основі цього об’єднання створити нову депутатську більшість «Народну раду Дубенщини». 

Нове депутатське об’єднання відкрите для депутатів районної ради, які визнають рішення Народного віче у Києві та поділяють демократичні переконання. Остаточно про формування нової депутатської більшості планується повідомити на сесії 31 січня, в п’ятницю.

У свою чергу, голова Дубенської РДА Руслан Сивий повідомив, що він визнає новостворену міжфракційну депутатську групу «Народна рада Дубенщини», адже до нього входять обрані народом депутати, тому, на його думку, відповідно виконавчий апарат Народної ради має відображати позицію обраної народом більшості депутатів. А також повідомив, що в його апараті не буде членів Партії регіонів.

Ключові слова: