Депутату Рівненської райради у прокуратурі не погрожували, - прес-служба відомства

У прокуратурі Рівненського району спростували інформацію про те, що депутату районної ради погрожував прокурор району.

"Вчора у прокуратурі Рівненського району відбулася зустріч прокурора району Павла Романчука з одним із депутатів Рівненської районної ради (за ініціативою останнього). Під час зустрічі було обговорено ситуацію щодо прийнятих Рівненською районною радою рішень з соціально-політичних питань, у тому числі, щодо оскарження даних рішень прокуратурою району.

В ході конструктивного спілкування та на запитання депутата було роз’яснено вимоги чинного законодавства щодо даних рішень. Будь-яких погроз у бік вказаної особи (як це було оприлюднено в окремих засобах масової інформації) працівниками прокуратури не висловлювалось.

Прокуратурою району, реагуючи на порушення законодавства, оскаржено рішення Рівненської районної ради від 27.01.2014 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні», «Про відкликання делегованих повноважень та створення виконавчого комітету», «Про заяву депутатів Рівненської районної ради щодо останніх подій в державі», оскільки вони прийняті всупереч Конституції та законам України.
Прокуратура і надалі буде діяти в межах своїх повноважень та у спосіб визначених законом", - йдеться у заяві прокуратури району.

Звернення прокуратури надійшло у відповідь на заяву депутату Рівненської райради Володимира Пилипчука оприлюднену у ЗМІ.

"Мені погрожували 10 роками позбавлення волі за спробу насильницького повалення влади. Вчора, 28 січня, «прокурор» Павло Романчук розповів мені, що закон про амністію нам не допоможе", - цитата зі звернення депутата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Останні рішення місцевих рад Рівненщини антиконституційні

Депутат Рівненської облради хоче повернути квартири виділені прокурорам