Рівненський "УДАР": Кириллову довірили Народну раду через активну громадську позицію та людські якості

Сьогодні опозиційні партії прийняли заяву щодо ситуації на Рівненщині і Рівненській обласній раді в якій вимагають негайної добровільної відставки голови Рівненської обласної ради, регіонала Юрія Кічатого та пропонують обрати головою Рівненської обласної ради депутата обласної ради Михайла Кириллова.

Заступник голови обласної організації політичної партії «Удар» Анатолій Сидорук розповів, що рішення щодо обрання Михайла Кириллова головою Народної ради було прийнято одноголосно:

- Ми зробили таку заяву про підтримку єдиного кандидата Михайла Кириллова у зв’язку з тим, що  чоловік показав свою громадську позицію, будучи головою фракції «Батьківщина» в нього є чітка позиція, він має людські та моральні якості. Тому ми пропонуємо його обрати головою Рівненської обласної Народної ради. Це позиція народних депутатів, опозиційних партій та громадськості на Рівненщині. Ми одноголосно прийняли рішення. Другої кандидатури ми не розглядали.

Метою Народної ради є забезпечити захист громадян і їх прав, свобод. Народна рада має формувати виконком щоб перебрати функції адміністрацій. Ми хочемо переконати голову облради Юрія Кічатого добровільно написати заяву про звільнення. Партія регіонів причетна до зникнення та побиття людей. Відповідальність лежить на Партії регіонів, яка є при владі. Коли ми просили зібрати позачергову сесію, він зник, його не могли найти, він сказав що він у відрядженні. Ми хочемо щоб все відбувалось у правовому полі, згідно чинного законодавства. Рівненщина показала себе толерантно та виважено.