У Рівному збудують нові зупинки для транспорту

Облаштувати нові зупинки для транспорту хочуть у місті. Як розповів під час розгляду бюджету на 2014 рік начальник управління транспорту та зв’язку Віталій Миронюк, облаштувати нові зупинки з накриттям планують на вулиці Макарова – чотири зупинки, ще три критих зупинки зроблять на вулиці Олени Теліги та дві на вулиці Струтинської.

Однак, такі пропозиції обурили депутатів Рівнеради. Голова депутатської групи «Рівне Європейське» Юрій Запорожець закинув чиновникам:

- Я вже неодноразово просив, що облаштували зупинку в житловому масиві «Червоні гори». Це дуже необхідно мешканцям, адже вони змушені більше кілометра йти до зупинки, а потім ще мокнути під дощем. Неодноразово писав в управління ЖКГ, однак реакції ніякої. Натомість нам приносять бюджет, який треба розглянути за кілька днів. Про яке нормальне внесення  своїх пропозицій може йти мова?

- Такий перелік був запропонований. Він не остаточний. Депутати можуть вносити туди зміни. Загалом в місті 194 зупинки громадського транспорту і тільки 87 з них мають накриття. Які треба облаштовувати – можуть визначити самі депутати, - зауважив Віталій Миронюк.

Натомість депутат Рівнеради Сергій Паладійчук просив представників виконкому розрахувати вартість облаштування двох зупинок та обговорити це питання на завтрашньому засіданні бюджетної комісії. 

Ключові слова: