Рівненський нардеп прокоментував голосування за закон про амністію: "Рибак порушив регламент"

Народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк прокоментував голосування у ВР за так званий закон про амністію проект "Закону про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань"  № 4021-3.

"Порадившись із Вами, проголосував проти компромісного закону. Тепер по процедурі:

1. Рибак порушив регламент, не поставивши на голосування наші закони, а за те, щоб їх поставити на голосування, саме сьогодні, проголосувало 355 депутатів.

2. Не були проголосовані драконівські закони - і це плюс, про це вчора навіть мови не було.

3. Не забувайте, що їх тотальна більшість, а вести переговори в цих умовах надзвичайно складно і хто б що не казав ми отримали маленьку перемогу у вигляді втрачання контролю Януковича над своєю фракцією. Його люди залякані і в кулуарах його дії засуджують, але поки бояться.

4. Саме головне: прошу людей підтримувати опозицію. Повірте, усі наші дії спрямовані на поваленні режиму, але з найменшими людськими втратами. В цих умовах, які склались, нам дуже важко приймати оптимальні рішення, перед кожним з них ми довго сперечаємось і все ретельно зважуєм. Підтримайте нас - ми як ніколи цього потребуємо. Від цього залежить життя людей та майбутнє нашої країни", - написав у мережі Фейсбук Юрій Вознюк.

Нагадаємо, ввечері 29 січня депутати проголосували за закон про амністію

Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністративних будівель мітингувальниками - йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади. Також йдеться про звільнення автошляхів.

У відповідь буде застосована амністія до всіх тих людей, які брали участь у масових заходах і перебувають під слідством, або до яких застосовані санкції.

Ключові слова: