У Сарнах відбувся мітинг-реквієм пам'яті Героїв Крут

У соціальній мережі «Фейсбук» Роман Захарчук повідомив про вшанування Героїв крут у Сарнах.

« 29 січня у місті Сарни під час Віче відбувся мітинг-реквіем пам'яті Героїв Крут. Після Віче мітингарі рушили у мирну ходу з імпровізованими смолоскипами вулицями міста. По дорозі завітали до цинкового заводу-душогубки ЗМВ. В адмінбудівлі цього підприємства знаходиться офіс Партії регіонів.

При вході в приміщення вже чекали правоохоронці. Учасники ходи залишили перед прохідною декілька лампадок в знак того що Партія регіонів причасна до вбивства мирних громадян та залишили плакат з написом "Партія регіонів - припиніть вбивати!."

У своїй промові Роман Захарчук сказав:

- Цієї ночі у Рівненській області почався терор проти бізнесу активістів "Майдану", - а саме: був вчинений грабунок та погром у підприємстві М.Кучерука. Ми прийшли до підприємства яке належить Партії регіонів, нагадати, що ми залишаємо за собою право на постріл.

Після викриків: "Ганьба Партії регіонів!" колона продовжила рух до церкви "Ікони Почівської Божої Матері" УАПЦ, у якій священики УГКЦ міста Сарни отець Микола, Благочинний УПЦ КП Сарненського району отець Андрій, УАПЦ м. Сарни от. Андрій провели спільну панахиду пам'яті Героїв Крут.
У своїй проповіді отець Микола відмітив:

- Вшанування пам'яті Героїв Крут цьогоріч особливе, я вражений тим, як мешканці Сарн та громадські активісти, маючи таку рішучість до дії, так мирно але водночас переконливо висловлюють свій протест.»