Помер ще один активіст Євромайдану

В обласній лікарні Івано-Франківська помер ще один активіст Євромайдана бізнесмен Богдан Калиняк, який нібито заробив пневмонію під час сутичок на вулиці Грушевського в Києві, повідомив мер міста Коломия Ігор Слюзар, який знав померлого.

За його словами, 52-річний Калиняк провів на Майдані майже два місяці. Останнім часом він майже без сну і відпочинку допомагав пораненим, робив "чорну  роботу, залишався на нічні чергування. Додому Калиняк повернувся хворим і втомленим. А днями активіста з Коломиї не стало, передає LB.ua з посиланням на "Сегодня".

"Коли ми вперше побачилися на Майдані, я дуже здивувався, адже він був спокійною і врівноваженою людиною, ніколи не видавав своїх емоцій. Як виявилося, на Майдані він провів майже всі два місяці, рази чотири туди їздив точно. Наскільки я знаю, під час сутичок на Грушевського Богдан заробив пневмонію, після того, як там поливали мітингувальників крижаною водою. Ось він і захворів " , - зазначив мер Коломиї.

На його думку, Калиняк самостійно лікувався на Майдані і запустив перебіг хвороби.

"Коли приїхав сюдю, йому стало зовсім погано, якщо я не помиляюся, через пневмонію на тлі серцевої недостатності" , - розповів мер.

Поховають активіста сьогодні - для цього Народна рада Коломиї виділила гроші.

За словами друга померлого - Віктора Позніка - Калиняк багато допомагав Майдану і грошима, і товаром.

Нагадаємо, в середу ввечері депутат Київради від партії "УДАР" Олексій Давиденко заявив, що в ніч на 29 січня в 17-у лікарню Києва з вулиці Грушевського були доставлені двоє людей з вогнепальними пораненнями. Пізніше сайт програми "Факти" телеканалу ICTV з посиланням на джерело оприлюднив інформацію, що один з поранених помер. Однак сьогодні міліція спростувала смерть активіста.

Ключові слова: