Рівненські військові долучились до зборів пожежних команд

У військових частинах оперативного командування «Північ» Збройних Сил України розпочались збори з пожежними командами.

Метою зборів є досягнення високого рівня підготовки позаштатних пожежних команд, їх спроможності діяти швидко та впевнено в разі виникнення пожежі.

У Рівному теоретичні та практичні заняття проводяться з військовослужбовцями пожежної команди 55 окремої бригади зв’язку.

Для отримання практичних навичок, заняття з військовими пожежниками відбулись і у пожежно-рятувальній частині аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Рівненській області.

Під керівництвом начальника служби пожежної безпеки окремої бригади зв'язку працівника Збройних Сил України Олега Котова з пожежним розрахунком відбулись заняття з гасіння пожеж об’єктів транспорту, систематизації знань та навичок в гасінні пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Як зазначив начальник служби пожежної безпеки управління оперативного командування «Північ» підполковник Ігор Кудряшов, позаштатні пожежні підрозділи створені з метою недопущення та ліквідації пожеж в разі їх виникнення на території військових частин, особливо це актуально на базах, складах, арсеналах, де небезпека від загорань завжди значно вища ніж на інших об’єктах, - наголосив офіцер.

Збір з пожежними командами військових частин та установ оперативного командування «Північ» Збройних Сил України також проводяться на Волині, Закарпатті, Львівщині, Хмельниччині та Чернігівщині, - повідомив офіцер прес-центра ОК "Північ" майор Віктор Шубец.

Ключові слова: