Депутати Рівненської облради просять пояснень від Кічатого

Депутати Рівненської обласної ради пропонують внести до порядку денного президії обласної ради внести пояснення голови облради Юрія Кічатого щодо його відсутності на робочому місці впродовж тижня. Відповідну пропозицію вніс голова міжфракційного депутатського об’єднання «Народна рада Рівненщини» Михайло Кириллов.

Зокрема, Михайло Кириллов попросив Юрія Кічатого пояснити, чому він, його заступники та члени виконавчого апарату облради практично тиждень були відсутні на робочому місці. Це питання він попросив включити до порядку денного президії облради. 

На це депутат облради Валентин Крока запропонував перенести це питання на завтрашнє засідання сесії. Він пояснив це тим, що президія лише пропонує питання, які потрібно внести до порядку денного засідання сесії обласної ради.

Проте, на думку депутата Віктора Ольховика, немає впевненості у тому, що завтра депутати зберуться на сесію, адже позачергову сесію чимало обласних обранців пропустили.

На це Юрій Кічатий зазначив, що він перебував не в приміщенні обласної ради, а працював за його межами. Він аргументував це тим, що в законі не прописано, що він має працювати саме в цьому приміщенні.

- На п’ятницю ніхто не скликав позачергової сесії облради в установленому законом та регламентом порядку. А в понеділок поступив лист від депутата Михайла Кириллова з проханням провести збори депутатів обласної ради. Для цього було надано приміщення та всі необхідні умови щоб ці збори відбулися. Також я неодноразово заявляв, що засідання сесії відбудеться 31 січня. І сьогодні ми маємо розглянути головне питання про бюджет на 2014 рік. Ми розглянемо всі питання, у тому числі й запропоновані питання депутатом Михайлом Киррилов, - зазначив голова Рівненської облради Юрій Кічатий.

Ключові слова: