Рівняни зберуться на Народне віче через сесію облради

У п’ятницю, 31 січня о 10:00 годині під стінами ОДА відбудеться Народне віче  (вул. майдан Просвіти, 1).

Громадськість закликає жителів міста до максимальної мобілізації. Оскільки в цей час відбуватиметься засідання сесії обласної ради, яка розпочнеться о 10 годині. На ній депутати мають прийняти рішення щодо вимог, які були проголошені під час Народного віче у Рівному. А також розглянути питання про відкликання повноважень Обласної державної адміністрації та створення обласного виконавчого комітету при Обласній раді, - повідомляє прес-служба  рівненського Євромайдану.

"Рівняни, ми повинні боротися до перемоги. Від нашої зусиль залежить наша майбутнє! Не буде все втрачено, якщо в Рівному нас вийде тисячі, тому закликаю вас прийти як ніколи перед цим. Не будьте байдужими, не зважайте на холод чи втому - ми маємо пройти шлях до свободи! Ми повинні вимагати щоб усі депутати, які десь зникли, прийшли сюди, та дивлячись нам в очі сказали чи вони з режимом, чи вони з народом, бо вже не прийти не вийде!" - закликав громадський активіст Андрій Логащук.

Нагадуємо, що 27 січня повинна була відбутися позачергова сесія облради. Ніхто з керівників ради так і не з’явився на засідання депутатів обласної ради. Для того, аби зібрати кворум активістам довелось цілий день їздити по районам області, щоб переконати  депутатів-регіонал з'явитись на сесію. А розпорядження про скликання сесії за підписом першого заступника голови облради Михайла Кривка з'явилось у сесійній залі у вечері та депутатів розпустили.

Ключові слова: