Рівненську облраду застерігають від голосування завтра за бюджет

Рівненський обласний бюджет не готовий для того, щоб його голосували завтра під час засідання сесії обласної ради. 

Таку думку висловив голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків облради Олексій Кособуцький.

- Завтра під час засідання сесії обласної ради ні в якому випадку не можна розглядати. Я оглянув, проаналізував поданий варіант бюджету на скільки це можливо у такі короткі строки, балансування бюджету немає. Тому моя принципова позиція – ні в якому випадку не можна приймати такий бюджет. Я хочу всіх заспокоїти, що ми можемо працювати по тимчасовому бюджеті хоч і весь рік. Відмінність лише в тому, що ми не зможемо здійснювати капітальні видатки і витрати більші, ніж у минулому році. Моя принципова позиція - бюджет завтра на розгляд сесії не ставити. Адже не можна говорити про збалансованість обласного бюджету, якщо він не збалансований у всій області, - вважає Олексій Кособуцький.

Натомість директор департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Людмила Кушнер запевнила, що рівненський обласний бюджет у збалансований.

- Вистачає коштів на виплати заробітної плати, передбачені кошти на енергоносії і є збільшення видатків на соціальнозахищені видатки. Не збалансований бюджет області. Але ми зараз говоримо про обласний бюджет, а його можна голосувати, - додала Людмила Кушнер.

Ключові слова: