Членам Рівненського міськвиконкому хочуть купити планшети

В ногу з технічним прогресом хочуть крокувати у Рівненському міськвиконкомі. Тепер усім 20 членам виконавчого комітету замість стосів паперів видаватимуть планшети. Так чиновники хочуть зекономити. Однак чи погодяться депутати Рівнеради виділити на це 60 тисяч гривень – велике питання.

Про новинку технічного оснащення для чиновників повідомили вперше на засіданні бюджетної комісії Рівнеради. Апарат міського виконавчого комітету хоче придбати 20 планшетів.

- Ми вирішили економити папір. Адже на кожне засідання виконкому друкуємо кожному члену виконкому солідну папку паперів.  А так все буде в електронному вигляді. Хочемо придбати 20 планшетів середньою вартістю 3 тисячі гривень, загалом це буде 60 тисяч гривень.  Порахували, що вони окупляться за рік, - розповів керуючий справами міськвиконкому Святослав Власюк. – Члени виконкому отримуватимуть планшет з документами за два дні і здаватимуть їй після закінчення засідання. Тобто у власних цілях використувати їх не зможуть.

Однак, ця пропозиція не дуже сподобалась депутатам Рівнеради. Обурення такою ідеєю висловив  депутат Сергій Паладійчук. Тим часом депутат Віталій Першогуба зауважив:

- Перед тим як мали купувати для сесії систему «Рада», я пропонував купити ноутбуки і через них проводити голосування. Таким чином і документи не довелося б друкувати для сесій.  Тоді мою пропозицію відхилили. Мовляв не всі депутати вміють користуватися комп’ютером. Купили систему «Рада», яка незрозуміло як голосує і запрацювала, до речі, не одразу. А зараз заговорили про планшети. Де логіка? На сесію всі рішення і далі друкують. Там папір не економлять. До того ж э планшети значно дешевші ніж три тисячі гривень. 

То ж остаточне рішення з цієї статті витрат прийматимуть на сесії Рівнеради, під час затвердження бюджету.

 

Ключові слова: