Он лайн трансляція сесія Рівненської обласної ради

Сьогодні, 31 січня, відбудеться сесія Рівненської обласної ради. Тут ви можете переглянути он лайн трансляцію засідання. Нагадаємо, що сьогодні депутати мають розглянути питання ініційовані міжфракційним обєданням "Народна рада" та обговорити обласний бюджет. 

Голосувати за бюджет Рівненської області депутати облради попередньо планують третього лютого. На цей день призначили чергове пленарне засідання облради.

Live streaming video by Ustream

Питання розгляду проекту бюджету області перенесли, бо депутати наполягли на його доопрацюванні. Під час засідання президії облради, яке нині триває, частина місцевих обранців наголосила на тому, що голосувати за проект бюджету у нинішньому вигляді не можна.

Нагадаємо, що  від учора голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий перебуває у важкому стані в Рівненській обласній клінічній лікарні. Як стало відомо сайту "ВСЕ", у нього підозрюють інсульт.  Вчора в кінці робочого дня голові облради стало погано - у нього підозрювали серцевий напад та почала йти кров з носа. Відтак з приміщення обласної ради до карети "швидкої" його винесли на носилках.  Перед цим вдень Юрій Кічатий проводив засідання президії обласної ради, де через погане самопочуття оголошував декількохвилинну перерву. 

Тим часом про засідання сесії є й тривожна інформація. Під час другого пленарного засідання сесії Рівненської обласної ради можуть бути спровоковані сутички. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода".

12:30

Провести переговори з головою Рівненської ОДА та керівником міжфракційного об'єдання "Європейський вибір" Василем Берташем хоче "Народна рада Рівненщини".

11:55

Депутати Рівненської обласної ради від партії регіонів та партії сателітів вирішили створити міжфракційне об'єдання депутатів "Європейський вибір". Головою об'єдання обрали депутата облради, голову Рівненської ОДА Василя Берташа.

11:35

Сесія була скликана офіційно розпорядженням голови обласної ради. Всі депутати були офіційно повідомлені про сесію 31 грудня, всі матеріали були надіслані їм на електронну пошту. На цьому наголосив керівник апарату Рівненської обласної ради Микола Яцюк.

11:30

На позачергову сесію Рівненської обласної ради прийшли лише 34 депутати з 80. У сесійній залі відсутні депутати від фракції "Партії регіонів" та керівництво обласної ради. Тим часом на сесію прийшли опозиційні народні депутати Валентин Королюк, Микола Кучерук та Олег Осуховський.

11:25

Голова міжфракційного об'єдання "Народна рада" Михайло Кириллов вважає, що влада навмисне зриває сесію обласної ради. Тим часом народ у залі вимагає, щоб депутати зібралися та провели засідання сесії.

11:00

Чергова сесія Рівненської обласної ради досі під питанням, адже депутати ще не зібралися в сесійній залі. Незважаючи на те, що сесія має розпочатися об 11:00 в залі не більше 15 депутатів.