Депутати Рівнеради проголосували за визнання Народної ради колегіальним органом

Депутати Рівнеради від "Батьківщини" та "Свободи" ініціюють створення міжфракційного об'єднання "Народна рада". А також пропонують проект рішення про визнання Народної Ради України єдиним колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України. Про це під час засідання Рівнеради заявив депутат Олександр Курсик.

Це питання викликало неабиякий ажіотаж у сесійні залі. Адже депутати, які не входять до фракцій "Батьківщини" та "Свободи" обурюються, що це піар, адже є й інші охочі вступити до Народної ради. Проте після декількохвилинних суперечок депутати Рівнеради проголосували за рішення "Про визнання Народної ради єдиним колегіальним органом в Україні". Це рішення підтримало 35 міських обранців. 

Підтримав рішення і міський голова Рівного Володимир Хомко. Після голосування депутат Рівнеради Олександр Лащук запитав у мера, чи можна вважати його голос за це рішення таким, що він цим самим визнає Народну раду єдиним колегіальним органом, який уповноважений представляти інтереси українців і тим самим не визнає Президента. На це питання Володимир Хомко пообіцяв відповісти у перерві сесії під час підходу до преси. 

Ключові слова: