Регіонали в Рівненській облраді створили "Європейський вибір"

Депутати Рівненської обласної ради від партії регіонів та партії сателітів вирішили створити міжфракційне об'єдання депутатів "Європейський вибір". Головою об'єдання обрали депутата облради, голову Рівненської ОДА Василя Берташа.

Відповідну заяву від імені депутатів оголосили на сесії обласної ради. Також у окремій заяві представники міжфракційного об'єдання звинуватили "Народну раду" та Майдан у тиску на депутатів обласної ради:

- Внаслідок цього тиску голова обласної ради Юрій Кічатий потрапив в лікарню з інсультом, а заступнику голови обласної державної адмінстрації Олексію Губанову під час спроби штурму Рівненської ОДА зламали руку. Також депутатів залякують майданівці, які пікетують їхне житло. Саме тому депутати з міжфракційного об'єдання "Європейський вибір" вирішили не приходити на сесію обласної ради, - йдеться у заяві.

На сесію Рівненської обласної ради 31 січня прийшли лише 34 депутати з 80. Для проведення сесії натомість необхідно хоча б 41 депутат.  У сесійній залі відсутні депутати від фракції "Партії регіонів" та керівництво обласної ради. Нагадаємо, що все керівництво обласної ради зараз знаходиться на лікарняному.