Мер Рівного розповів, чому "пішов" проти Януковича

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що він підпорядковується лише рівнянам, а тому підтримав рішення сесії Рівнеради про визнання Народної ради єдиним колегіальним органом, який уповноважений представляти інтереси українців.

Нагадаємо, після голосування за це питання, депутат Рівнеради Олександр Лащук запитав у мера, чи можна вважати його голос за це рішення таким, що він цим самим визнає Народну раду єдиним колегіальним органом, який уповноважений представляти інтереси українців і тим самим не визнає Президента. На це питання Володимир Хомко пообіцяв відповісти у перерві сесії під час підходу до преси.

У своєму коментарі Володимир Хомко зазначив, що він ніколи не входив у жодну партію і немає ніякого відношення до партії регіонів.

- Я голосував за рішення про Народну раду, щоб показати свою позицію. Оскільки я дійсно нікому не підпорядкований і залежу лише від громади Рівного. Але я думаю, що створення Народних рад доречне для обласної ради, а не міської. Адже є законний спосіб переобрати міських депутатів і якщо щось когось не влаштовує, то можна саморозпуститися або піти на перевибори, - зазначив Володимир Хомко.