Сьогодні перемовин "Народної ради Рівненщини" з Берташем не буде

На засіданні "Народної ради Рівненщини" оголосили результат спроби організаувати перемовини з керівництвом Рівненської обласної ради та головою Рівненської обласної державної адмінстрації Василем Берташем. 

- Ми мали змістовну розмову з Василем Берташем. Він зіслався на зайнятість господарськими питанням, а саме звільнення 37 населених пунктів від снігового полону, тому не може розпочати перемовини сьогодні. Натомість висловив зацікавлення розпочати такі перемовини вже в понеділок. Він хоче домовлятися, щоб вирішити спірну ситуацію. Можливо завдяки досягненню компромісу бюджет вдасться ухвалити вже в понеділок, - повідомив депутат Рівненської обласної ради Юрій Супрунюк. 

Натомість голова фракції "Свобода" в обласній раді Олексій Бучинський зауважив, що їхня політична сила жодних перемовин з владою вести не буде. 

Натомість більшість "Народної ради" вирішила не закривати засідання, а працювати доти поки регіонали не прийдуть у сесійну залу і не пояснить свою позицію. 

Нагадаємо, що провести переговори з головою Рівненської ОДА та керівником міжфракційного об'єдання "Європейський вибір" Василем Берташем  "Народна рада Рівненщини" вирішила сьогодні в обід.  Депутати вирішили створити переговорну групу та налагодити спробу діалогу з "регіоналами".

Саме сьогодні депутати Рівненської обласної ради від Партії Регіонів та Народної партії вирішили створити міжфракційне об'єдання депутатів "Європейський вибір". Головою об'єдання обрали депутата облради, голову Рівненської ОДА Василя Берташа.

Відповідну заяву від імені депутатів оголосили  у сесійній залі обласної ради. Також у окремій заяві представники міжфракційного об'єдання звинуватили "Народну раду" та Майдан у тиску на депутатів обласної ради:

- Внаслідок цього тиску голова обласної ради Юрій Кічатий потрапив в лікарню з інсультом, а заступнику голови обласної державної адмінстрації Олексію Губанову під час спроби штурму Рівненської ОДА зламали руку. Також депутатів залякують майданівці, які пікетують їхне житло. Саме тому депутати з міжфракційного об'єдання "Європейський вибір" вирішили не приходити на сесію обласної ради, - йдеться у заяві.

На сесію Рівненської обласної ради 31 січня прийшли лише 38 депутати з 80. Для проведення сесії натомість необхідно хоча б 41 депутат.  У сесійній залі відсутні депутати від фракції "Партії регіонів" та керівництво обласної ради. Нагадаємо, що все керівництво обласної ради зараз знаходиться на лікарняному.

Ключові слова: