На Рівненську районну раду "тисне" прокуратура

28 січня, на наступний день після сесії на якій було прийнято рішення райради про створення Народної Ради Рівненського району і підтримки Народної Ради України, прокуратура оскаржила ці дії.

Рівненський окружний адміністративний суд заборонив керівництву райради підписувати та оприлюднювати зазначенні рішення . Депутатів не проінформували про засідання суду і не залучили до розгляду справи. Тим часом, упродовж тижня голову райради Миколу Свінтозельського постійно допитували прокурори, щодо перебігу сесії, вимагали стенограми виступів і матеріали засідання. Після таких допитів, голова райради Микола Свінтозельський, потрапив до Рівненської обласної лікарні. 

31 січня, група депутатів райради відвідала і підтримала госпіталізованого Миколу Світнтозельського. Засідання суду щодо рішень райради відбудеться 4 лютого 2014 року у Рівненському окружному адмінсуді (вул. 16 липня, 67).

Нагадуємо, що 28 січня, Рівненський окружний адмінсуд за позовом прокуратури призупинив дію рішення Рівненської міської ради від 24 січня 2014 року про підтримку народного протесту проти режиму Януковича.

"Нам стало відомо, що представники влади будуть здійснювати планомірний і цинічний вплив, який чинився на депутата райради Володимира Пилипчука, і щодо інших активних депутатів, які підтримали рішення ради. Попереджаємо, що на такі дії жителі Рівненщини готові відповідати акціями прямої дії, тому доцільно було б представникам режиму відмовитись від шляху залякування, - прокоментував депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук".

Активіст Дмитро Сільман повідомив, що "рівненська райрада не підготувала апеляцію на вжиття запобіжного заходу судом, пояснюючи тим, що робота ради паралізована через ушпиталення голови в реанімаційне відділенні обллікрані. Депутати відвідали голову, який перебував в Центрі лікування складних розладів серцевого ритму та ендоваскулярної рентгенхірургії, побажали йому швидкого одуження. Заспокоює те, що хоча б один голова ради - не в реанімації. Члени Народної ради Рівненського району будуть відстоювати легітимні Рішення сесії та запрошують громаду так само активно підтримувати депутатів". Про це повідомляє прес-служба Штабу Революції в Рівненській ОДА. 

Ключові слова: