Школи Рівненщини перемогли у другому етапі національного проекту "Відкритий світ"

63 навчальні заклади Рівненської області – школи, ліцеї, гімназії та навчально – виховні комплекси  здобули перемогу у «КОНКУРСІ 2000 ШКІЛ» в рамках реалізації ІІ-го етапу Національного проекту “Відкритий світ”. 

Потрапити у  список переможців закладам освіти  краю вдалось завдяки відповідності необхідним критеріям. А це, в пергу чергу, підключення школи  до всесвітньої мережі, належний стан приміщень та кабінетів та наявність не менше ніж одного шостого, сьомого та восьмого класів у навчальному закладі. Згідно проекту, відібрані  загальноосвітні навчальні заклади  області упродовж 2014 року отримають новітні   інформаційні технології та  будуть обладнані сучасними комп'ютерами для учителів, портативними  планшетами для учнів,  цифровими лабораторіями  та мультимедійними комплексами. 

Вцілому,  загальнонаціональний проект «Відкритий світ»  спрямований створити  нову систему шкільної освіти в Україні  з потужним використанням новітніх інформаційних технологій, яка зможе виховати  спеціалістів нового покоління – з високим рівнем знань, технічно освічених і конкурентних на світовому ринку.

Крім оснащення шкіл сучасними комп’ютерними технологіями, в рамках проекту, передбачається створення єдиного освітнього порталу  - своєрідного комунікаційного майданчика для учнів, батьків та вчителів та  запровадження національної телекомунікаційної мережі на базі технології 4G – нового покоління бездротового зв’язку.  Вона об’єднає між собою усі школи, планшети школярів, комп’ютери батьків і педагогів у єдину систему. А це допоможе забезпечити однаково високий стандарт навчання у кожному куточку країни. Про це повідомляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: