Завтра у Рівному відбудеться хода "Матері - за життя"

У соціальній мережі «Вконтакте» повідомили про те, що завтра, 2 лютого о 12:00 від Рівненської ОДА відбудеться хода «Матері - за життя»

«РІВНЯНИ! У НЕДІЛЮ 02.02.14 р. о 12.00 від ОДА (майдан ПРОСВІТИ) відбудеться хода "МАТЕРІ - ЗА ЖИТТЯ" ЧЕКАЄМО НА ПІДТРИМКУ»

Після ходи відбудеться молебень біля статуї Матері Божої.

Матері, які завтра прийдуть на мирну ходу під проводом священиків різних конфесій звернулись з відкритим листом до синів українського народу із закликом зберегти мир та спокій та не допустити конфлікту:

"Шановні офіцери, воїни, солдати та політики - сини українського народу! Сьогодні відбувається те, що важко було собі ще недавно уявити: на вулицях Києва та не тільки ллється людська кров. У протистоянні зіткнулися з одного боку мирні протестувальники, з іншого ‒ солдати внутрішніх військ і працівники силових структур, яких чинний режим змушує ставати на його захист. Мирна акція протесту переросла у жахливу бійню. У сутичках гинуть люди, є багато поранених, обморожені, обпечені, отруєні сльозогінним газом, зниклі безвісти.. І все це чиїсь діти, вони - наші діти.

Тим часом все це страхіття спровоковане винятково поведінкою влади, її небажанням почути вимоги Майдану, який прагне лише одного - гідного життя для себе і своїх дітей.

Дорогі сини вільної України!

Сьогодні від наших молитов та спільних виважених та чесних дій залежить яким буде наш завтрашній день. По інший бік барикад стоять ваші брати, сестри і ми – ваші матері! Ми відстоюємо наше спільно право на гідне і світле майбутнє, в якому закони не будуть диктувати з позиції сили, а свобода, чесніть та мирний протест не будуть переслідуватись.

Винятково із забаганки чинної влади, наших дітей, які мали би робити шляхетну справу – гарантувати мир та спокій в державі – сьогодні втягнуто в запеклі і безглузді бої зі звичайними громадянами, які просто не витримали наруги та вийшли на захист своїх прав, які гарантовані Конституцією.

Тому закликаємо Вас послухатися материнського серця : не віддавати та не виконувати злочинних наказів. Не ставте свого підпису навіть попри тиск під зверненнями до президента, який ніби має навести порядок, а насправді просто знищить з допомогою вашого підпису сотні людей. Як ви будете після цього жити і спати?

Нехай кожен з вас у хвилини тяжкого вибору згадає очі своєї матері та спитає себе: чи буде мати мною пишатись за цей вчинок? Чи не соромно мені завтра буде дивитись у вічі власному сину чи доньці?

Ми, жінки та матері Рівненщини, закликаємо - не будьте кривавою зброєю в руках знахабнілої влади. Не знищуйте а захищайте життя. Будьте Миротворцями, котрі назвуться Синами Божими. Зробіть усе можливе заради миру та спокою та недопущення ескалації конфлікту. І нехай у головному – ми матимемо єдність, у другорядному – Свободу, у всьому - ЛЮБОВ."

Ключові слова: