За добу на Рівненщині сталося сім пожеж

Низка пожеж сталася за минулу добу в Рівненській області. У результаті загорань було пошкоджено лише будівлі та матеріальні цінності, люди не постраждали. Про це повідомили у ГУ ДСНС України в Рівненькій області.

Зокрема, в с. Нетреба, Рокитнівського району у приватному господарстві  вогнем знищено покриття та перекриття господарської будівлі, пошкоджено стіни та речі домашнього вжитку.  
 
У  с. Селище,  Сарненського району в приватному господарстві вогнем пошкоджено 4м2 перекриття та внутрішню дерев’яну  стіну житлового будинку.
 
В Рівному на вул. Соборна, 217, горів 5-ти поверховий житловий будинок. На 1-му поверсі вогнем знищено автомат ввода в електролічильник. 
 
У с. Біловіж, Рокитнівського району в приватному господарстві вогнем пошкоджено покриття та перекриття житлового будинку.
 
В с. Озеро, Володимирецького району у приватному господарстві  вогнем знищено покриття та пошкоджено перекриття господарської будівлі.
 
На території Дачного масиву Кам’яногірський,  Костопільського району в приватному господарстві вогнем пошкоджено покриття та перекриття господарської будівлі.
 
У с. Хмілівка,  Березнівського району в приватному  господарстві вогнем пошкоджено 4м2 перекриття в кімнаті ж/б.  

Наразі причини займань та збитки встановлюються.

Ключові слова: