Українська громада в Іспанії підтримала рівнян та помолилася за Україну

Українська революція та боротьба за майбутнє держави вже давно зазнали слави далеко за межами країни. Відтак свою підтримку рівнянам а всім українцям висловила і українська громада в місті Пальма дель Ріо (Іспанія). Адже нещодавно вони зібралися на спільну молитву за Україну. А також звернулися із  словами підтримки до українського народу.

Зокрема, у зверненні зазначається наступне:

«Слава Україні! Слава героям ! Тим, які віддали свою життя за свободу, і Вам, які стоять на лютому морозі, під снігом, дощем на майданах по всій країні! Вам, які не бояться ні куль, ні гармат, ні ув'язнення, ні знущань, які спасають поранених, годують голодних. 

Я з кожним днем все більше горджуся що я- українка! Хтось посміхнеться з сарказмом, мовляв, легко розмислювати за «три дев'ять земель». Але не від добра ми мусили їхати так далеко, шукаючи кращої долі, лишаючи свої домівки, своїх рідних. Ми тікали від цієї системи, яка панує до сьогодні. 

Колись екс-президент Кучма сказав, що за кордон втікли тільки бандити та проститутки (вибачте за слово). Жодного бандита, або повії я тут за весь час не зустріла. А зустріла простих бідових роботяг, яким нема чим годувати родину, нема за що вчити дітей, нема грошей щоб лікувати своїх батьків. Але я бачу тут, що бандити та повії, які зараз керують нашою країною поскуповували найдорощі маєтки по всьому Середземномор’ю. А це вкрадені пенсії, гроші на соціальні допомоги, вкрадені у дітей, старих людей! 

Ганьба!!! Ганьба міліції та «Беркуту», які знущаються з власного народу! Ганьба корупційній владі, яка ніяк не може нажертися, і вже почала пити людську кров! За кордоном поліцейська форма - це гарант захисту та допомоги, у нас (на Україні) - все навпаки! 

Нам, які живуть і працюють за кордоном живеться спокійніше, ніж на рідній землі. Але серце щемить. Ми хочемо ходити своєю землею, говорити своєю мовою, святкувати всі свята разом з рідними та друзями. І гордитися своєю Україною! Ми з вами разом! Молимося за вас! Закінчу словами з пісні: "Ми Українці, всюди Українці, допоки світить нам одна зоря! 

29.01.2014 Олена, Пальма дель Ріо, Іспанія»

Ключові слова: