Рибак і Арбузов побажали рівнянам мирного неба над головою

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак  та перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, жителів міста Рівне з 70-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників.

На сайті Верховної Ради та Урядовому порталі вони розмістили свої звернення до рівнян

 «Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із знаменною датою – 70-ю річницею визволення Рівного від фашистських загарбників.

Велика Вітчизняна війна стала важким випробуванням для вашого міста, а день визволення — завершенням неймовірних людських страждань. Цій визначній події передувала героїчна боротьба на фронті і в тилу. У боях за звільнення міста воїни-визволителі віддали найдорожче – життя.

Ми у боргу перед тими, хто здобув Велику Перемогу, очистив рідну землю від загарбників. Вони вибороли кожному з нас право на майбутнє. Цей безсмертний подвиг пам'ятатимуть з безмежною вдячністю у всі часи.

Знаючи і шануючи минуле, ми з упевненістю рухаємося вперед, а легендарні життєві шляхи старшого покоління та їхня мудрість є прикладом для молоді. Нехай Рівне завжди буде містом процвітання, де свято бережуть традиції! 

Глибока повага і доземний уклін усім вам, дорогі ветерани, за ваші мужність, силу та витримку в воєнні та повоєнні роки!

Шановні рівненчани, бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, радості, добробуту і мирного неба над головою!

 Володимир РИБАК»

Та звернення до рівнян від Сергія Арбузова:

 «Шановні жителі Рівного!

Дорогі ветерани!

 Для кожного мешканця Рівного цей день воістину особливий —

70 років тому місто було звільнено від фашистських загарбників.

Шість військових формувань 13-ї армії Першого Українського фронту здобули почесне право носити найменування «Рівненських».

У жорстоких боях Рівненсько-Луцької наступальної операції полягло понад 25 тисяч радянських воїнів — ми ніколи не забудемо їх безсмертний подвиг.

У цей день бажаю ветеранам міцного здоров’я, життєвої сили, а усім жителям міста – подальших успіхів у повсякденній діяльності на благо розвитку Вашого прекрасного краю, в ім’я процвітання України.

 З повагою

 Перший віце-прем’єр-міністр України                                               Сергій АРБУЗОВ»