Нардеп від Рівненщини: "Потрібне негайне повернення до Конституції 2004 року"

Опозиція вимагає негайного повернення до Конституції 2004-го року, згідно з якою президент втратить значну частину своїх повноважень. А після цього повинні бути проведені дострокові вибори. Про це заявив народний депутат Валентин Королюк, виступаючи перед учасниками віче в Дубно.

За словами нардепа, нинішня ситуація в Україні, навіть попри скасування диктаторських законів 16 січня, залишається вкрай напруженою. Багато факторів свідчать про те, що Янукович не відмовився від «силового» сценарію розвитку подій. І лише рішучість Майдану та погрози з боку Заходу застосувати санкції зупиняють його від такого кроку.

-Два місяці ми мирно протестували на майданах – у Дубно, Рівному, на Євромайдані в Києві. Терпіння народу не безмежне. Тож чи треба дивуватися, що замість слів заговорили «коктейлі Молотова»? Тільки після смертей протестувальників, після того, як увесь світ жахнувся від жорстокості української влади і на горизонті замаячили санкції, Янукович погодився на діалог. Але в його варіанті діалог – це банальне затягування часу, – зазначив Валентин Королюк.

Він зауважив, що варіант «закону про амністію», який прийняла провладна більшість, потрібно називати «законом про заручників».

 - Янукович пропонує обміняти людей на будівлі. Так діють тільки терористи: спочатку захоплюють заручників, а потім пропонують обміняти їх на гроші і літак, – зауважив нардеп. За його словами, опозиція вимагає, щоб арештовані «майданівці» були звільнені негайно і без будь-яких вимог. Про це повідомляє прес-служба народного депутата Валентина Королюка 

Ключові слова: