Рівнян запрошують на виставку рідкісних "Кобзарів"

4 лютого об 11.00 годині в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (хол, 2-го поверху) відбудеться презентація виставки "Кобзарів" Т. Г. Шевченка з фонду Острозького музею книги і друкарства та демонстрація авторської роботи Олени Медведєвої вишитий "Кобзар".

Виставка "Кобзарів" Тараса Шевченка розпочинає цикл заходів, якими Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека збирається відмітити 200-тий день народження великого класика української літератури.

Представлена колекція "Кобзарів" складається з тридцяти рідкісних видань Т. Шевченка, котрі друкувались у 19-20 ст. на теренах України та в країнах Західної Європи. Коментуватиме експозицію завідувачка Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога Світлана Позіховська. Найстаріша з книг, які планують представити видана у 1876 році в Празі, найновіша – у 2014 році в місті Харків.

До уваги відвідувачів також представлено авторську роботу Олени Медведєвої «Вишитий "Кобзар", котра у 2013 р. висувалась на здобуття Шевченківської премії .Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

 

Ключові слова: