НА ЄВРОМАЙДАН ВЕЗУТЬ 10 ТОНН ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ З ПОЛЬЩІ

Транспорт з гуманітарною допомогою для протестувальників на Майдані в Києві перетнув український кордон. Це перший офіційний транспорт з дарами з Польщі, який в’їхав на територію України. Про це повідомляє "Польське радіо".

Досі невеликі партії одягу перевозили через польсько-український кордон приватними автомобілями. Більші партії затримала українська прикордонна служба.

"У неділю перший транспорт перетнув кордон. Було багато емоцій. Але виявилося, що це можна зробити і що треба діяти. Це дуже важливо, це конкретний знак, що поляки солідаризуються з українцями", – каже священик Стефан Батрух із Фонду духовної культури пограниччя, який організував перевезення допомоги. Про це повідомляє ТВІ.

Понад 10 тонн дарів вдалося зібрати протягом тижня в кількох містах Польщі. Гуманітарна допомога вже в неділю мала потрапити до Києва.

Нагадаємо: російські громадські та політичні діячі заснували Комітет солідарності з Майданом і збирають гуманітарну допомогу для лікування поранених українських активістів.

Ключові слова: