Бюджет Рівного ухвалили без обласного

Депутати Рівнеради під час сесії проголосували за проект бюджету на 2014 рік. Його вже розглянули комісії міськради. Відповідне рішення підтримав  41 депутат. Втім, надалі міські обранці зобов'язались вносити до нього зміни. Зокрема і після прийняття обласного бюджету.

 

 

- Бюджетна комісія впродовж кількох днів розглядала проект. Він не простий, однак його треба ухвалювати. Комісія вирішила його підтримати, крім одного моменту - фінансування онлайн трансляцій сесії Рівнеради. Ці 70 тисяч гривень пропонують направити на заміну вікон у центральній міській лікарні, - зазначив голова постійної комісії з бюджету та фінансів Едуард Галайчук.

Натомість міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що певні пропозиції були ще й на засіданні виконкому. Тому з фінансування виконкому знімуть майже 730 тисяч гривень. А саме 70 тисяч заощадять на купівлі планшетів для членів виконкому, 250 тисяч заберуть із заміни вікон у Рівненському міськвиконкомі, не ремонтуватимуть телефонну мережу в виконкомі та другий поверх. Натомість ці вільні кошти спрямують на ремонт туалетів в центральному парку та дитячих майданчиків, крім того 70 тисяч таки направлять на заміну вікон в міській лікарні.

Тим часом депутат Рівнеради Олександр Курсик запропонував залишити на трансляцію 10 тисяч гривень замість 70 тисяч.

Проголосувати за бюджет вперше за три роки погодився опозиційний депутат Олександр Лащук, який зауважив, що в складний час в міський раді має бути єдність.

За проект бюджету проголосував 41 депутат Рівнеради. Втім, надалі депутати зобов'язались вносити до нього зміни. Зокрема і після прийняття обласного бюджету.

Ключові слова: