На Рівненщині розпочались перемовини влади та опозиції. ON LINE

На Рівненщині розпочались перемовини влади та опозиції. Круглий стіл за участю представників влади, опозиції та представників майдану.  На засіданні також пристуні народні депутати від Рівненщини Микола Кучерук та Микола Сорока.  

Тут ви зможете переглянути он лайн трансляцію засідання. 

Live streaming video by Ustream

За перемовинами влади та опозиції на Рівненщині, які проходять у стінах Рівненської ОДА, приїхали спостарігати два народних депутатів від Партії Регіонів, а саме колишній боксер, президент Федерації боксу України Володимир Продивус, та олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту України, президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв. 

Video streaming by Ustream

Від імені фракції Партії Регіонів в Рівненській обласній раді на перемовинах влади та опозиції виступив Анатолій Юхименко. Він зауважив, що депутати готові підтримати ініціативу Верховної Ради перейти до парламенсько-президенської республіки. 

 

- Ми також виступаємо за повернення всіх рівненських спецпідрозділів, зокрама і "Беркуту" до Рівного. Адже зараз у місті активізувались банди, які діють з метою дискредитації влади та опозиції, - зауважив пан Юхименко. - Стосовно балансу сил в обласній раді та зміни керівництва обласної ради - ми готові це питання розглядати. Але має бути дискусія в робочій правовій обстановці. Тоді всі питання можна розглянути і проголосувати. 

Під час перемовин влади та опозиції від імені студентів перед присутніми виступив Андрій Лагащук. В своїй промові він повідомив, що в області триває тиск та залякування студентів, їх не відпускають з пар, їх бють та затримують на майдані в Києві. 

Video streaming by Ustream

- Не може бути відмовок в депутатів та неявок на сесію. Це не пари! Депутат має виходити до своїх виборців, ухвалювати рішення, які необхідні громади. А не ховатися!, - наголосив Андрій Логащук.

Ключові слова: