Мер Рівного привітав визволителів міста

 Минулої суботи з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення міста Рівного від німецько-фашистських загарбників у виставковій залі міського Будинку культури відбулася урочиста зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з визволителями нашого міста.

 На заході міський голова теплими словами привітав одного з визволителів Рівного, інваліда війни ІІ групи, присутнього там 91-річного Андрія Моісеєнка.  На жаль, з тих трьох визволителів Рівного, які в нашому місті дожили до цього дня, лише він зміг прийти на свято. Пан Моісеєнко дуже емоційно звернувся до всіх присутніх зі своїми спогадами про фронтове минуле і про той день 2 лютого 1944 року, коли Рівне очистили від окупантів.

 На зустрічі також були присутні військовослужбовці 13-го армійського корпусу, члени сімей померлих визволителів та ветерани війни.

   - Нині ми з радістю і болем відзначаємо 70-у річницю визволення Рівного від нацистських загарбників. Щирі слова подяки висловлюємо Вам, тим хто не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, твердо йшли до перемоги заради миру і добра для прийдешніх поколінь, - наголосив Володимир Хомко.

По завершенню урочистостей Володимир Хомко відвідав у своїх помешканнях двох інших визволителів обласного центру, які за станом здоров’я не змогли бути присутні на святі: Віру Болоніну, інваліда війни ІІ-ї групи, 1923 р.н. та Віру Муригіну, інваліда війни ІІ групи.


Вітаючи зі святом, Володимир Хомко побажав жінкам радості та добра, міцного здоров’я та довголіття.

Усім трьом достойникам, А.Моісеєнку, В.Болоніній та В.Муригіній, міський голова вручив продуктові пакети та квіти. Крім того, даним громадянам з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення Рівного від окупантів була виплачена одноразова грошова допомога в розмірі 3000 гривень. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.