В Раді зареєстрували три законопроекти про "амністію"

У Верховній Раді зареєстрували три законопроекти, які мають вирішити питання про звільнення активістів Євромайдану. Про це повідомляє "Українська правда".

Свободівці Олександр Мирний та Ігор Швайка пропонують внести зміни до уже прийнятого закону про "амністію", вилучивши з нього частину, яка передбачає відтермінування набрання ним сили.

"Ми переконані, що треба усунути будь-які умови щодо звільнення людей, і лише тоді ця проблема буде розв'язана, бо ухвалений закон замість того, щоби розв'язати проблему, навпаки, ще більше поглибив її", – сказав з цього приводу лідер "Свободи" Олег Тягнибок.

Двоє "ударівців", Віталій Ковальчук та Ростислав Павленко, пропонують прийняти новий закон про недопущення переслідувань "осіб, які захищали свої конституційні права і свободи та виступали проти дій влади на масових акціях протесту".

Третій варіант виходу із ситуації зареєстрував позафракційний Юрій Дерев'янко.

Тексту жодного із зареєстрованих законопроектів станом на 14 годину не оприлюднено.

Як відомо, після зустрічей на Мюнхенській конференції безпеки лідери опозиції заявили, що вони планують прийняти новий закон про звільнення від відповідальності усіх затриманих учасників масових акцій в Україні.

Ключові слова: