У Рівному відбудеться кіновечір Сергія Параджанова

4 лютого о 13.00 годині у холі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться кіновечір "Тіні забутого генія: Сергій Параджанов та його фільми".

Цього року геній кіномистецтва, якого однаково вшановують народи України, Вірменії та Грузії, міг би відмітити свій 90-й ювілей, а його найзнаковіша робота – стрічка "Тіні забутих предків" – 50-й.

Для вшанування цих дат бібліотекарі організували "Параджанов – фойє" – такий собі "мікросвіт" з відео-інсталяціями, які краще ілюструють те, ким був Серго Параджанов.

Гостям вечора представлять фрагменти фільму "Тіні забутих предків" та трейлер резонансної документальної стрічки "Параджанов", створеної українською режисеркою Оленою Фетисовою та французьким режисером Сержом Аведикяном. У 2013 році він увійшов до довгого списку премії "Оскар", як краща стрічка іноземною мовою

Студенти РДГУ представлять рецензії на стрічку "Тіні забутих предків". Експертний коментар надасть член кіноклубу "Широко заплющені очі" Олена Галайко. Про це повідомляє прес-служба Рівненської  бібліотеки для молоді.