Екс-голова Рівненської облдержадміністрації підтримує зміну керівництва облради

Колишній голова Рівненськогої облради та екс-нардеп Віктор Матчук вважає правильним рішенням зміну керівницттва облради, та переформатування більшості. Про це він написав в своєму "Фейсбук".

"Останні декілька днів почастішали запитання про те чи повинні відбутись зміни в керівництві Рівненської обласної ради і чи при переформатуванні владної вертикалі я міг би очолити РОДА\Виконавчий комітет Рівненської обласної Народної Ради. Відповідаю.
З огляду на те, як змінилась ситуація в країні в цілому, та на те як змінилась ситуація в Рівненській області, обов’язково повинно бути переформатовано більшість в обласній раді. У зв’язку з цим, ті люди, які зараз є депутатами Рівненської обласної ради, повинні запропонувати нову більшість і обрати нове керівництво ради. А саме нового Голову та заступників Голови обласної ради.
Від депутатів та активістів Майдану формально мало що залежить в призначенні або знятті Голови РОДА. Поки що це є виключною прерогативою Президента України. В цій ситуації, стосовно мене особисто, хочу заявити: на цій посаді я вже був і вдруге для себе такий варіант не розглядаю, а тим більше, принципово не бачу для себе жодних можливостей працювати в президентській вертикалі влади поки Президентом України є Віктор Янукович". -
написав Віктор Матчук.

Нагадаємо, що сьогодні тривають перемови між представниками громадськості, опозицією та владою, щодо виходу з політичної кризи та зміни керівництва Рівненської облради. Громада та опозиція пропонує на цю посаду депутата обласної ради Михайлі Кириллова.