Депутат Рівненської райради вбачає у діях прокурора ознаки державної зради

У соціальній мережі «Фейсбук» депутат Рівненської районної ради Дмитро Сільман повідомив, що у зупиненні дії рішень районної ради вбачаються ознаки злочину.

"4 лютого в управлінні СБУ Рівненської області на ім'я начальника, Козлова В.Є було зареєстровано заяву від імені депутата Рівненської районної ради Дмитра Сільмана з вимогою зареєструвати заяву згідно вимог КПК, внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань, дати правову кваліфікацію діям прокурора Рівненського району Романчука П.І.

На мою думку, в діях прокурора, на підставі позовної заяви якого винесено Ухвалу суду про зупинення дії Рішень районної ради, вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст.351 КК України "Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради", ст.109 КК України "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", ст.111 КК України "Державна зрада". Тому вважаю за обов'язок відповідно реагувати", - повідомив Дмитро Сільман.

Упродовж останнього тижня місцеві ради Рівненщини прийняли рішення про створення Народних рад, виконкомів облрад, які мають перейняти на себе обов'язки районних та обласної держадміністрацій.

Практично відразу після цього прокуратури заявили що ці рішення є незаконними та подали відповідні позови у суди, які і почали скасувати ці рішення.

Ключові слова: