Здолбунівська Народна рада проголосує за бюджет при умові відставки голови РДА

Представники здолбунівської Народної ради, до якої входить 33 депутати районної ради заявили, що готові проголосувати за бюджет лише якщо голова Здолбунівської РДА Віталій Шуль напише заяву про відставку.

Про це сайту "ВСЕ" повідомив депутат Здолбунівської райради Сергій Кондрачук.

За словами Сергія Кондрачука, сьогодні, 4 лютого відбулось чергове засідання сесії Здолбунівської районної ради, на якому, зокрема, мали голосувати за бюджет району.

- Проте між фракційна депутатська група "Народна рада", до якої входить 33 районні обранці, готова проголосувати за бюджет лише якщо голова Здолбунівської РДА Віталій Шуль піде у відставку. Про це ми заявили під час засідання сесії. Наступне пленарне засідання сесії відбудеться у п’ятницю. Якщо Віталій Шуль любить свій район більше ніж свою посаду, ми вважаємо, що він має написати заяву про відставку, інакше за бюджет ми не проголосуємо і в п’ятницю. Адже це єдине, чим ми можемо вплинути на голову РДА. Тому що всі рішення райради, що стосувалися висловлення йому недовіри тощо скасовує прокуратура та суд,  - зазначив Сергій Кондрачук.